top of page
SK204867 (2)-kopia.jpg

To ja, YAKU

- AWANGARDOWY DJ

YAKU: Witaj

CZŁOWIEK ORKIESTRA

YAKU: Tekst

Poznajmy się nieco lepiej. Pozwól więc, że trochę Ci o sobie opowiem. Kiedyś jeden z moich obecnych przyjaciół zapisał sobie mój numer telefonu. Niedawno, całkiem przypadkiem, po ponad 15 latach zobaczyłem, jak mnie wtedy nazwał w swoich kontaktach… „ORKIESTRA”. Gdy to zobaczyłem, nie mogłem przestać się śmiać. Ta zabawna sytuacja uświadomiła mi pewną kwestię, że choć minęło tyle lat, to już wtedy trafił w samo sedno.


„Człowiek orkiestra” mówiono o mnie odkąd pamiętam. Może czasem w gorącej wodzie kąpany, ale na pewno zdeterminowany, by stale się rozwijać. Tak to wyglądało od wczesnego dzieciństwa. Śpiewałem, tańczyłem, recytowałem, rysowałem, budowałem, rozrabiałem i marzyłem… o różnych rzeczach. Wciąż jednak najbliżej było mi do muzyki, która do dziś towarzyszy mi każdego dnia i wierzę, że tak będzie już na zawsze.


Tak więc pojawiły się lekcje pianina, szkoła muzyczna w klasie saksofonu, niezliczona liczba amatorskich zespołów muzycznych, chórów, teatrów, konkursów i festiwali. Był także pierwszy zespół weselny :D

YAKU: Tekst

KONFERANSJER Z DOŚWIADCZENIEM

YAKU: Tekst

W szkole średniej pojawiła się refleksja i podszepty życzliwych mi ludzi, że jednak fajnie mieć jakiś zawód, bo życie muzyków nie zawsze usłane jest różami. Odnalazłem swoją kolejną pasję - dziennikarstwo. Przez wiele lat pracowałem jako dziennikarz, redaktor i prezenter TV, ale jak to mówią - „ciągnęło wilka do lasu”, bo po odbiciu karty na zakładzie wołały mnie stołeczne lokale, w których potrafiłem śpiewać i grać jako DJ do białego rana.

Wciąż szukałem możliwości artystycznego wyrazu. Coraz częściej grywałem w klubach, na imprezach firmowych, a w końcu za sprawą znajomych trafiłem na wesela. Pokochałem to z całego serca, bo uwielbiam prowadzić niezapomniane imprezy, grać numery, które porywają wszystkie pokolenia i wzruszać się razem z Wami. Dla mnie bardzo ważne jest, że doświadczenia zdobyte w mediach, jako dziennikarz i prezenter TV doskonale wpisują się w wyzwania stawiane nowoczesnym Dj-om i konferansjerom na imprezach. 

YAKU: Tekst

WSŁUCHAM SIĘ W POTRZEBY I DORADZĘ

YAKU: Tekst

Jako Wasz DJ i konferansjer w jednej osobie, zrobię wszystko, by Wasza impreza była niezapomnianym przeżyciem, a goście jeszcze długo wspominali naszą wspólną zabawę. Jest to możliwe dlatego, że do każdego podchodzę indywidualnie, niczego nie narzucam, a mogę jedynie doradzić. Pomagam w stworzeniu scenariusza idealnej imprezy firmowej lub uroczystości weselnej.

Mam otwarty słuch i umysł, by wkroczyć na dotąd nieodkryte muzyczne rejony, więc chętnie poznam Wasze ulubione gatunki. Możecie być pewni, że wspólnie stworzymy muzyczny niezbędnik udanej imprezy.

YAKU: Tekst

INTEGRUJĘ GOŚCI NA POZIOMIE

YAKU: Tekst

Jako konferansjer mogę zagwarantować Wam, że szybko znajdę wspólny język z Waszymi Gośćmi. Prowadzę uroczystości z uśmiechem, humorem, pełnym zaangażowaniem, szaleństwem i spontanicznością, łącząc tradycję i nowoczesność. Liczy się dla mnie styl i smak.

Ważna jest dla mnie interakcja, dlatego chętnie organizuję zabawy integracyjne w nowoczesnej formie, które porywają każdego niezależnie od metryki ;)

YAKU: Tekst

OPRAWA W TWOIM STYLU

YAKU: Tekst

Do każdego zlecenia podchodzę z takim zaangażowaniem, jakby każdy z Was był moim najbardziej wymagającym klientem. Jeśli chodzi o sprzęt, który używam na Waszych imprezach, to stawiam na niezawodność, elegancję i dopasowanie mojego dj-skiego setupu do stylistyki i wystroju sali. Wybieram niezawodne rozwiązania renomowanych marek. Znajdziecie u mnie zestawy w stylu rustykalnym, boho, industrialnym i glamour. To Wy decydujecie, czego Wam potrzeba.

YAKU: Tekst

POROZMAWIAJMY I WYBIERZ ŚWIADOMIE

YAKU: Tekst

Zawsze stawiam na najwyższą jakość i myślę, że zaświadczyć mogą o tym moi dotychczasowy klienci. Wiem, że nie byłem dla nich wyłącznie „WYKONAWCĄ”, a oni dla mnie „ZAMAWIAJĄCYMI”, bo liczba poleceń i dalszy kontakt pokazują, że najważniejsze jest znalezienie wspólnego języka. Wierzę, że wybieracie mnie z pełnym przekonaniem i wiarą w to, że stanę na głowie, by Wasze przyjęcia były wyjątkowe. To Wy dajecie mi siłę, by stale się rozwijać. Jeśli wciąż masz wątpliwości, czekam na Twoje pytania. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim wyjątkowym dniu.

YAKU: Tekst
bottom of page