top of page
SK204867 (2)-kopia.jpg

To ja, YAKU

- AWANGARDOWY DJ

CZŁOWIEK ORKIESTRA

Poznajmy się nieco lepiej. Pozwól więc, że trochę Ci o sobie opowiem. Kiedyś jeden z moich obecnych przyjaciół zapisał sobie mój numer telefonu. Niedawno, całkiem przypadkiem, po ponad 15 latach zobaczyłem, jak mnie wtedy nazwał w swoich kontaktach… „ORKIESTRA”. Gdy to zobaczyłem, nie mogłem przestać się śmiać. Ta zabawna sytuacja uświadomiła mi pewną kwestię, że choć minęło tyle lat, to już wtedy trafił w samo sedno.


„Człowiek orkiestra” mówiono o mnie odkąd pamiętam. Może czasem w gorącej wodzie kąpany, ale na pewno zdeterminowany, by stale się rozwijać. Tak to wyglądało od wczesnego dzieciństwa. Śpiewałem, tańczyłem, recytowałem, rysowałem, budowałem, rozrabiałem i marzyłem… o różnych rzeczach. Wciąż jednak najbliżej było mi do muzyki, która do dziś towarzyszy mi każdego dnia i wierzę, że tak będzie już na zawsze.


Tak więc pojawiły się lekcje pianina, szkoła muzyczna w klasie saksofonu, niezliczona liczba amatorskich zespołów muzycznych, chórów, teatrów, konkursów i festiwali. Był także pierwszy zespół weselny :D

KONFERANSJER Z DOŚWIADCZENIEM

W szkole średniej pojawiła się refleksja i podszepty życzliwych mi ludzi, że jednak fajnie mieć jakiś zawód, bo życie muzyków nie zawsze usłane jest różami. Odnalazłem swoją kolejną pasję - dziennikarstwo. Przez wiele lat pracowałem jako dziennikarz, redaktor i prezenter TV, ale jak to mówią - „ciągnęło wilka do lasu”, bo po odbiciu karty na zakładzie wołały mnie stołeczne lokale, w których potrafiłem śpiewać i grać jako DJ do białego rana.

Wciąż szukałem możliwości artystycznego wyrazu. Coraz częściej grywałem w klubach, na imprezach firmowych, a w końcu za sprawą znajomych trafiłem na wesela. Pokochałem to z całego serca, bo uwielbiam prowadzić niezapomniane imprezy, grać numery, które porywają wszystkie pokolenia i wzruszać się razem z Wami. Dla mnie bardzo ważne jest, że doświadczenia zdobyte w mediach, jako dziennikarz i prezenter TV doskonale wpisują się w wyzwania stawiane nowoczesnym Dj-om i konferansjerom na imprezach. 

WSŁUCHAM SIĘ W POTRZEBY I DORADZĘ

Jako Wasz DJ i konferansjer w jednej osobie, zrobię wszystko, by Wasza impreza była niezapomnianym przeżyciem, a goście jeszcze długo wspominali naszą wspólną zabawę. Jest to możliwe dlatego, że do każdego podchodzę indywidualnie, niczego nie narzucam, a mogę jedynie doradzić. Pomagam w stworzeniu scenariusza idealnej imprezy firmowej lub uroczystości weselnej.

Mam otwarty słuch i umysł, by wkroczyć na dotąd nieodkryte muzyczne rejony, więc chętnie poznam Wasze ulubione gatunki. Możecie być pewni, że wspólnie stworzymy muzyczny niezbędnik udanej imprezy.

INTEGRUJĘ GOŚCI NA POZIOMIE

Jako konferansjer mogę zagwarantować Wam, że szybko znajdę wspólny język z Waszymi Gośćmi. Prowadzę uroczystości z uśmiechem, humorem, pełnym zaangażowaniem, szaleństwem i spontanicznością, łącząc tradycję i nowoczesność. Liczy się dla mnie styl i smak.

Ważna jest dla mnie interakcja, dlatego chętnie organizuję zabawy integracyjne w nowoczesnej formie, które porywają każdego niezależnie od metryki ;)

OPRAWA W TWOIM STYLU

Do każdego zlecenia podchodzę z takim zaangażowaniem, jakby każdy z Was był moim najbardziej wymagającym klientem. Jeśli chodzi o sprzęt, który używam na Waszych imprezach, to stawiam na niezawodność, elegancję i dopasowanie mojego dj-skiego setupu do stylistyki i wystroju sali. Wybieram niezawodne rozwiązania renomowanych marek. Znajdziecie u mnie zestawy w stylu rustykalnym, boho, industrialnym i glamour. To Wy decydujecie, czego Wam potrzeba.

POROZMAWIAJMY I WYBIERZ ŚWIADOMIE

Zawsze stawiam na najwyższą jakość i myślę, że zaświadczyć mogą o tym moi dotychczasowy klienci. Wiem, że nie byłem dla nich wyłącznie „WYKONAWCĄ”, a oni dla mnie „ZAMAWIAJĄCYMI”, bo liczba poleceń i dalszy kontakt pokazują, że najważniejsze jest znalezienie wspólnego języka. Wierzę, że wybieracie mnie z pełnym przekonaniem i wiarą w to, że stanę na głowie, by Wasze przyjęcia były wyjątkowe. To Wy dajecie mi siłę, by stale się rozwijać. Jeśli wciąż masz wątpliwości, czekam na Twoje pytania. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim wyjątkowym dniu.

bottom of page